Volné pracovní místo  FINANČNÍ ANALYTIK, CONTROLLING, vhodné pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-11-240574. Na Novojičínsko hledáme šikovného absolventa v oblasti účetnictví, ekonomiky a controllingu na pozici finančního analytika.<br/>
<br/>Co Vás čeká?<br/>
<ul>
<li> kalkulace výrobků, nabídek - průběžné i výsledné</li>
<li> kontrola oceňování nedokončené výroby a polotovarů</li>
<li> ocenění v rámci roční závěrky</li>
<li> porovnání prodejních cen</li>
<li> zjištění výsledku tržeb</li>
<li> komunikaci napříč odděleními jako je nákup, obchodní oddělení v ČR i zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ, zaměření ekonomické (účetnictví) </li>
<li> praxe výhodou</li>
<li> aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou</li>
<li> uživatelská znalost práce v MS Office - především Excel, znalost Navision výhodou</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> jazykové kurzy, </li>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> příspěvek na životní/penzijní připojištění </li>
<li> stravenky</li>
<li> bonusy</li>
</ul>Nástup možný ihned, případně dohodou