Volné pracovní místo  Finanční analytik Písek

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura poskytující firmám z celé České republiky a Rakouska, kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice. Dle požadavků zprostředkuje práci v Německu.
Nabízíme také služby pro uchazeče o zaměstnání - dokážeme najít zajímavé pracovní pozice s kvalitním platovým ohodnocením či bonusy.
Naším cílem je Vaše absolutní spokojenost. S týmem, jako je ten náš, jsme schopni vyhovět každému klientovi s jakýmkoliv požadavkem = nabízíme profesionální služby!

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • finanční reporting – pravidelné reporty vedení spol.
  • alokace nákladů mezi středisky a jejich kontrola – kontrola nákladů (mezi středisky)
  • analýza výsledků a korekce chyb – pravidelná analýza + oprava vzniklých chyb
  • komunikace s partnery států Střední, Východní a Západní Evropy – pravidelná komunikace se zák. ze zahraničí
  • kontrola rozpočtu

Požadujeme

Požadavky:
  • VŠ (nejlépe ekonomického směru)
  • znalost AJ podmínkou – úroveň min. B2
  • výborná znalost MS Excel podmínkou
  • znalost účetnictví a controllingu
  • znalost SAP
  • Průbojnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

Pro našeho významného klienta se sídlem v Č. Krumlově hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici FINANČNÍ ANALYTIK
Požadavky:
Nabízíme:
  • práce ve významné národní společnosti
  • pravidelné vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • široká škála zaměstnaneckých výhod
  • místo výkonu práce Praha nebo Písek
  • pracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců (zástup za mateřskou dovolenou)
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!