Volné pracovní místo  FINANČNÍ ANALYTIK|HOME OFFICE|CESTOVÁNÍ|AŽ 40 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Líbila by se Vám práce z domu a chtěli byste denně využívat anglický jazyk při komunikace se svými zahraničními kolegy?<br/>
<br/>Pokud máte zkušenosti v oblasti finančních analýz a zajímá Vás práce pro mezinárodní IT společnost tak hledáme možná právě Vás.<br/>
<br/>V tuto chvíli hledáme vhodné uchazeče na pozici "FINANČNÍ ANALYTIK|HOME OFFICE|CESTOVÁNÍ|AŽ 40 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> zlepšování finančních procesů a procedur</li>
<li> interní kontrola (automatické kontroly)</li>
<li> testování a implementace (update finančního systému)</li>
<li> podpora a řízení licencí z finančního hlediska</li>
<li> nastavení systému (nové účty, role, atd.)</li>
<li> příprava podkladů pro finanční porady, zápisy z finančních porad</li>
<li> zaškolení zaměstnanců (oblast účetnictví)</li>
<li> tvorba a aktualizace finančních manuálů </li>
<li> ad hoc reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oblasti financí/účetnictví/IT</li>
<li> předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví</li>
<li> anglický jazyk na úrovni denní komunikace</li>
<li> zkušenosti s ERP systémem</li>
<li> dobré zkušenosti a znalosti práce s MS Office - Excel</li>
<li> znalost oblasti obchodu</li>
<li> ochota cestovat (krátké pracovní cesty)</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> zkušenosti z výrobní společnosti</li>
<li> další cizí jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenosti s projektovým řízením</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> notebook</li>
<li> jsme otevření práci z domu (HOME OFFICE 3 z 5 dní)</li>
<li> možnost denně procvičovat a zlepšovat anglický jazyk - kooperace s mezinárodním týmem</li>
<li> možnost dalšího kariérního postupu a rozvoje</li>
<li> cestování do zahraničí</li>
</ul>