Volné pracovní místo  FINANČNÍ CONTROLLER SENIOR, výroba Brno

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici FINANČNÍ CONTROLLER SENIOR, výroba Brno:<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Reporting pro vedení (denní, týdenní, roční)</li>
<li> Spolupráce na měsíčních účetních závěrkách</li>
<li> Budgeting</li>
<li> Forecasting</li>
<li> Tvorba nákladových kalkulací výrobních cen v informačním systému</li>
<li> Měsíční rekonciliace stanovených účtů</li>
<li> Ad hoc analýzy</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<ul>
<li> VŠ ekonomického směru </li>
<li> Min. 2 roky praxe z výrobní firmy na pozici controller</li>
<li> Uživatelská praxe v ERP systému (SAP/Helios/Oracle) výhodou</li>
<li> Výborná znalost práce s MS Excel</li>
<li> Znalost účetní a daňové legislativy </li>
<li> Znalsot US GAAP VÝHODOU </li>
<li> AJ na komunikativní úrovni (B2)</li>
<li> Motivace k profesnímu růstu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Závodní stravování</li>
<li> Příspěvky na sportovní aktivity</li>
<li> Příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění</li>
<li> Nadstandardní finanční ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".