Volné pracovní místo  Finanční controller

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOST, PŮSOBÍCÍ V OBLASTI KOMUNÁLNÍCH A TECHNICKÝCH SLUŽEB, HLEDÁ VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI CONTROLLERA.

NÁPLŇ PRÁCE
  • pravidelný reporting, hodnocení vývoje, stanovení odchylek nákladů a výnosů
  • vyhodnocování ziskovosti zakázek
  • ekonomické rozbory a analýzy
  • kontrola kalkulací a cen
  • spolupráce na zpracování budgetu a forecastu
  • spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů
  • tvorba nových controllingových nástrojů

Požadujeme

  • VŠ/VOŠ ekonomického zaměření
  • přehled v problematice controllingu, auditu a financí
  • znalost principů účtování
  • základní znalost NJ
  • pokročilá znalost MS Office – Excel podmínkou!
  • analytické myšlení, systematičnost, pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní, nadnárodní společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • možnost seberealizace
  • samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly
  • dotované stravování
  • telefon, PC

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: pobočky Mimoň a Mladá Boleslav