Volné pracovní místo  Finanční expert

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti logistiky a doručování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční expert.

Náplň práce:

  • Práce na specializovaném pracovišti pro bankovní produkty
  • Zákaznický servis osobně nebo telefonicky (úprava smluv, řešení požadavků klientů, přepisy smluv apod.)
  • Sjednávání bankovních a pojistných produktů dle potřeb klienta
  • Zpracovávání klientů doporučených od kolegů z ostatních pracovišť a kolegů z okolních poboček
  • Tvorba finančních plánů
  • Aktivní oslovování nových klientů telefonicky

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Zájem o svět finančních produktů a obchod
  • Obchodního ducha a proaktivní přístup
  • Příjemné vystupování a komunikační dovednosti
  • Skvělou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, MS Office)
  • Trestní bezúhonnost
  • Vhodné i pro studenty a absolventy

Nabízíme:

  • Stabilní práci na HPP v jedné z největších českých společností
  • Zázemí silné značky na bankovním trhu
  • Motivační platové ohodnocení (fix – odměny z prodeje)
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na MultiSport kartu, dětské tábory nebo na ubytování ve firemních rekreačních zařízeních
  • Úvodní adaptační školení se ziskem certifikace – prodejní dovednosti, využití obchodních příležitostí, zákonné certifikace apod.
  • Neustálou podporu od regionálních trenérů
  • Možnost získání náborového příspěvku ve výši 15 000 Kč – bližší info u os. pohovoru
  • Přátelský a nápomocný kolektiv
  • Jistotu příchozího klienta a mnoho příležitostí, jak neustále rozšiřovat klientský kmen
  • Exkluzivní motivační program Bodovka (včetně zahraničních zájezdů)
  • Školení a kurzy v hodnotě bezmála 100 000Kč – zdarma
  • Výhody a slevy na bankovní produkty
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Provize z prodeje
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Vhodné pro

Absolventy.