Volné pracovní místo  Finanční kontrolor - 50 000- a flexibilní pracovní doba !

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Jsme mezinárodní moderní stabilní a svých zaměstnanců si cenící francouzská společnost. Zabýváme se výrobou komponentů pro automobilový průmysl a své významné místo na trhu si udržujeme díky kvalitě svých výrobků. Přidejte se k nám a pomozte nám si naše místo udržet jako náš finanční kontrolor!
Náplň práce:
  • Správa fakturace od zadání objednávky po zaplacení
  • Spolupráce s kolegy z jiných oddělení
  • Vytváření reportů
  • Kontrola dat a jejich analytika

Hledáme kolegu se zkušenosti v těchto oblastech:
  • Reporting a kontrola finančních dat
  • Oceňováním výroby
  • Přípravou plánů
  • Ad hoc analýz
  • Skladovými transakcemi
  • Znalost práce s excelem a v systému SAP je nutností
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Co novým kolegům nabízíme:
  • Moderní pracovní a stabilní pracovní prostředí
  • Zajímavou a nestereotypní práce
  • Stravenky v hodnotě 90-
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a fér přístup vedení společnosti