Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Finanční kontrolor/ka – s výbornou znalostí ÚČETNICTVÍ a AJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta stabilní, mezinárodní společnost, která se věnuje financování a leasingu. Hledáme zkušeného Finančního kontrolora/ku – s výbornou znalostí ÚČETNICTVÍ a AJ.

Pracovní náplň
  • Účetní kontroling
  • Interní konzultant pro implementaci nového obchodního systému
  • Účtování vybraných transakcí
  • Správy účtů
  • Odstraňování zjištěných nesrovnalostí
  • Příprava a zpracování účetní závěrky
  • Zpracování platebních transakcí
  • Tvorba účetní metodiky, optimalizace

Požadujeme
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • MS Office, ERP (SAP FI výhodou)
  • Alespoň 3 roky praxe na pozici účetní
  • Znalost českých účetních standardů
  • Komunikativní AJ
  • Analytické myšlení
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme
  • Stabilní zázemí středně velké, pohodové firmy
  • Samostatnost, zodpovědnost v rámci dané pozice
  • Aktivní vzdělávání
  • Možnost homeoffice po zapracování
  • Skvělý balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, 5 dny sickdays, výhodný mobilní tarif, slevy na produkty v rámci společnosti, jazykové kurzy, závodní stravování, Multisport, Cafeteria, roční bonus
  • Lokalita pracoviště Praha 5

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás