Volné pracovní místo  Finanční kontrolor v částečným homeofficem

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Máte zájem pracovat ve firmě která zaměstnává téměř 5000 lidí a má dlouholetou zkušenost s výrobou dílu pro automotive? Chcete zlepšovat a kontrolovat firemní finance? Tak neváhejte a pošlete nám životopis!

Jaká bude náplň Vaší práce?

Zpracování reportingu a analýzy výsledků společnosti
Spolupráce při sestavování finančních plánů a výhledů
Revize kalkulací a nastavování skladových cen
Kontrola účetních výrobních procesů
Kontrola prodejních cen a podpora evidence prodejů
Spolupráce na účetních závěrkách

Požadujeme:

VŠ vzdělání nebo SŠ s prokazatelnou praxí
Praxe v oboru z výrobní firmy velkou výhodou
Ideálně znalost SAP systému (v případě že SAP neovládáte na vše Vás zaškolíme)
Aj na komunikativní úrovní

Nabízíme:

25. dní dovolené!
Pružná pracovní doba
Pracovní smlouva na dobu neurčito
Dotované stravování
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění
Měsíční příspěvky na volnočasovou aktivitu