Volné pracovní místo  FINANČNÍ MANAŽER

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro významnou českou výrobně-obchodní společnost s dlouholetou tradicí a prestižním postavením na českém a zahraničním trhu. Tato pozice je součástí top managementu.

Popis pozice:
  • zodpovědnost za vedení ekonomické agendy firmy, vedení účetního oddělení, daňovou a účetní problematiku
  • vytváření finančních analýz, controlling, reporting, pohledávky, závazky, řízení cash flow, tvorbu business plánů,
  • jednání s bankami, spolupráci s auditory

Požadujeme

  • morální integritu
  • aktivní AJ
  • min. VŠ vzdělání II. stupně ekonomického směru
  • praxe v oboru min. 8 let

Nabízíme

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • motivující mzdový systém
  • rozvoj znalostí prostřednictvím firemní univerzity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".