Volné pracovní místo  Finanční ředitel

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro český finanční holding se sídlem na Praze 1, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční ředitel.

Náplň práce:
  • podíl na nastavení strategického plánu,
  • vytvoření finančního plánu a rozpočtu,
  • měření a řízení ziskovosti (tedy i měření a řízení nákladů a výnosů),
  • měření a řízení struktury aktiv a pasiv, likvidita, tržní rizika
(úroková a měnová)
  • přesné, včasné a úplné vedení účetnictví, roční závěrky, podklady k výroční zprávě a zajištění ověření účetní závěrky externím auditorem,
  • daňová politika
  • výkaznictví České národní bance
  • manažerské reportování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • zkušenosti s vedením finančního oddělení, oddělení controllingu nebo oddělení externího vyýkaznictví ve finanční instituci
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • manažerské schopnosti
  • ochotu převzít zodpovědnost
  • pečlivost, důslednost, komunikativnost a iniciativu

Nabízíme

  • dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti privátního bankovnictví,
  • samostatnou zodpovědnou práci
  • osobní i profesní růst a odborný rozvoj
  • velmi motivující platové ohodnocení a řadu firemních benefitů
  • zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
  • příjemné pracoviště v novém sídle v centru Prahy

nástup dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".