Volné pracovní místo  Finanční specialista reporting

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro významnou zahraniční společnost orientující se na trhu zábavy hledáme vhodného kandidáta na pozici „Finanční specialista reporting“. Praha 9.

Náplň práce:
  • tvorba reportingu
  • účetní práce s tabulkami
  • práce v oblasti finančnictví, mezinárodních standardů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • kompletní znalost účetnictví
  • zaměření na finance a audit
  • znalost RJ, AJ výhodou, se znalostí finanční terminologie
  • znalost práce na PC (MS Office – Excel), MS Outlook
  • znalost mezinárodních standardů
  • velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • podpora odborného a osobního rozvoje
  • další firemní benefity (stravenky, apod.)

Nástupní plat: cca. 35 - 40 tis. Kč (dle zkušeností)

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte Váš profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište prosím název pozice.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář