Volné pracovní místo  FINANČNÍ SPECIALISTA S NĚMČINOU - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY, až 25 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru?<br/>
<br/>Pokud Vás zajímá práce v administrativě a účetnictví a rádi byste využili svou znalost německého jazyka na aktivní úrovni tak právě pro Vás je určena tato pozice v mezinárodní společnosti kde jediným stropem vašeho kariérního růstu je vaše odhodlanost a ochota na sobě neustále pracovat a rozvíjet se.<br/>
<br/>Hledáme absolventy i zkušené mazáky na pozici "FINANČNÍ SPECIALISTA S NĚMČINOU - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY, až 25 000 Kč".<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora účetního oddělení</li>
<li> účtování a kontrola vydaných a přijatých faktur</li>
<li> administrativní činnosti spojené s účetnictvím</li>
<li> komunikace s centrálou v zahraničí</li>
<li> komunikace se zákazníky</li>
<li> denní využívaní německého jazyka</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> zájem o práci v administrativě a účetnictví/financích</li>
<li> německý jazyk na komunikativní úrovni (min.B1)</li>
<li> ochota na sobě pracovat a dále se rozvíjet</li>
<li> praxe a zkušenosti s MS Office - Excel, Word</li>
<li> flexibilita</li>
<li> pro-aktivita</li>
<li> analytické myšlení</li>
<li> týmový duch </li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> teoretická znalost účetnictví</li>
<li> znalost systému SAP</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> možnost práce z domu - HOME OFFICE (až 2 dny v týdnu)</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity</li>
<li> možnost využívat relaxačních prostor společnosti</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> firemní vzdělávání/školení</li>
<li> mladý pracovní kolektiv</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> relaxační místnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.