O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Stabilní technicky zaměřená firma s cca 250 zaměstnanci, která navrhuje inženýrská řešení pro rozvoj komunikačních a dopravních systémů, hledá kandidátku nebo kandidáta do ekonomického oddělení. Obsazujeme pracovní pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ - český SW, účtování nákladů, faktur...

Náplň práce
Budete součástí menšího ekonomického týmu a Vaším úkolem bude samostatně zpracovávat dílčích účetních agend nebo připravovat účetní podklady pro složitější účetní operace.

Konkrétní účtované agendy:

přijaté a vydané faktury
interní náklady (služební auta, ...)
banky a pokladna
zpracování podkladů pro DPH, kontrolní hlášení, statistiky

Účetní agendy budou v týmu rozdělené podle Vašich zkušeností.

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomického směru
praxe v účtování
práce v účetním SW Helios, Pohoda apod.
znalost MS Office - Word, Excel
jazykové znalosti výhodou

Nabízíme

stabilní firma
hezké pracovní prostředí
možnost parkování v areálu firmy
multisport karta a další nabídka benefitů
dobrá zaměstnanecká péče
týden dovolené navíc