Volné pracovní místo  FINANČNÍ ÚČETNÍ - NÁSTUP IHNED

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro zahraniční výrobní společnost na Teplicku hledáme schopnou finanční účetní. Zajistíme Vám rychlý nástup. Ozvěte se nám, čekáme na Vaše životopisy.

POPIS POZICE:

  • vedení účetnictví (pokladna, přijaté a vydané faktury, bankovní výpisy, cestovní doklady, dohadné položky aj.)
  • účtování
  • vystavování faktur a dobropisů
  • příprava podkladů pro měsíční reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici alespoň 3 roky
  • znalost podvojného účetnictví, účetních principů a předpisů
  • dobrá znalost českých účetních standardů
  • schopnost samostatné práce
  • pečlivost, spolehlivost a časová flexibilita
  • alespoň základy angličtiny

Nabízíme

  • práce na HP ve stabilní zahraniční společnosti na Teplicku
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost nastoupit ihned