Volné pracovní místo  Finanční účetní (Pha východ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, velkou společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Finanční účetní

Náplň práce:
  • vystavování ručních faktur dle příkazů k fakturaci/přefakturaci/dobropisu/stornu
  • spolupráce na čištění příslušných závazkových účtů
  • styčná osoba pro účetní transakce v rámci společnosti
  • příkazy k platbě zahraničních závazků
  • průběžné řešení zahraničních upomínek
  • záležitosti týkající se měsíční a roční uzávěrky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe v oboru
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost principů podvojného účetnictví (účtování závazků, pohledávek, banky, pokladny, DPH)
  • znalost předpisů o DPH
  • znalost účtování na příslušné výsledkové účty včetně rozlišení na daňové uznatelné či neuznatelné
  • uživatelská znalost PC (MS Office) SP
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • pečlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • dobré platové podmínky + další finanční bonusy
  • výuka cizích jazyků
  • zaškolení a možnost absolvování kurzů a školení

Nástup: možný ihned
Lokalita: Praha východ

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".