Volné pracovní místo  Finanční účetní Praha západ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
spoluzodpovědnost za vedení finančního účetnictví společnosti
účtování dokladů- přijaté a vydané faktury
vedení pokladny
spolupráce s pobočkami společnosti ohledně financí
finanční reporting controlling
komunikace s úřady a institucemi Finanční úřad

Požadavky:
SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
zkušenosti z oblasti účetnictví podmínkou znalost podvojného účetnictví
znalost práce s PC
znalost AJ výhodou
samostatnost
týmový duch flexibilita schopnost práce pod stresem
zodpovědnost pečlivost
řidičský průkaz skp.B výhodou

Nabízíme:
možnost dalšího profesního a kariérového růstu
zajímavou práci v dynamické a stabilní zahraniční společnosti
motivující finanční ohodnocení
nástup možný ihned
13 plat
Mobilní telefon
nepeněžní benefity

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v české a anglické verzi pomocí volby "odpovědět" .