Volné pracovní místo  Finanční účetní pro ordinace LPDD v Liberci - výhodou účetní praxe v lékařství!

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 75 000–80 000 Kč / měsíc

Jsme zdravotnické zařízení s bohatými zkušenostmi v poskytování pracovnělékařských služeb a léčebné péče.
Naše zkušenosti spadají již do roku 1995. Aktuálně hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici ''FINANČNÍ ÚČETNÍ''

Co budete dělat?

-Spravování každodenního účetnictví
-Zajištění správnosti účetnictví
-Spolupráce s věřiteli a dodavateli
-Sledování a srovnání dat
-Příprava podkladů pro soudní vymáhání pohledávek
-Příprava uzávěrky zpracování podkladů pro přiznání DPH kontrolní hlášení
-Spolupráce s externím auditem
-Práce (PO-PÁ) v čase 9-17 nebo dle domluvy

Co od Vás očekáváme?

-SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
-Praxe účetní v sociálních službách nebo zdravotnictví VÝHODOU!
-Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem (úroveň rodilý mluvčí)
-Praxe v účetní agendě minimálně 3 roky
-Zkušenost s DPH CZ podmínkou zkušenost s dalšími daněmi CZ velkou výhodou
-Uživatelská znalost MS Excel
-Zkušenosti s účetním systémem SAP výhodou
-Trestní bezúhonnost
-Pečlivost a smysl pro detail

Co nabízíme?

-Mzdu odpovídající vašim zkušenostem ve výši 75.000-80.000 Kč
-4 týdny dovolené
-Jistota zaměstnání v silné a úspěšné mezinárodní společnosti s letitou tradicí
-Práce na HPP