Volné pracovní místo  Finanční účetní s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do našeho účetního oddělení hledáme vhodného a zkušeného kandidáta na pozici Finanční účetní, který bude zodpovědný za plnění svěřených účetních operací. Očekáváme samostatnost, spolehlivost a pro-aktivní přístup, zároveň také vyzrálou osobnost a kolegu, který zapadne do našeho přátelského kolektivu.
Hlavní pracovní náplň:
  • účtování bankovních výpisů a pokladen
  • účtování zahraničních faktur
  • párování salda převodů peněz
  • účtování bankovních výpisů v anglickém systému
  • bankovní rekonciliace
  • cashflow
  • Interní doklady (srážky ze mzdy, opravy projektů, přeúčtování nákladů…)
  • Komunikace s mateřskou společností v Anglii ohledně závěrkových operací
  • Kontrola salda dodavatele, odběratele, dohady aj.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekon. směru
  • adekvátní praxi v oboru – cca. 10 let (praxe v mezinárodní konzultační/poradenské společnosti velikou výhodou)
  • celkový přehled a zkušenosti s účetnictvím
  • znalost AJ jazyka na velmi dobré úrovni (reportování do UK, pravidelná komunikace s mateřskou společností)
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, účetní programy aj.)
  • pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup ke svěřené práci

Nabízíme

  • zaměstnání na plný úvazek v přátelském kolektivu
  • zázemí nadnárodní poradenské společnosti
  • flexibilitu v rozvržení týdenní pracovní doby
  • řadu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, jazykové vzdělávání, zaškolení v UK…)
  • pracoviště v centru Prahy

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Společnost Mott MacDonald CZ jako součást skupiny Mott MacDonald byla v České republice založena v roce 1993 a je jednou z předních nezávislých poradenských projektových a inženýrských společností.
Naše společnost poskytuje poradenství zákazníkům z veřejného i soukromého sektoru zejména v oblasti dopravy, energetiky, fondů EU, mostů, PPP projektů, tunelů a geotechniky, vodního hospodářství a životního prostředí.

Místo práce: Praha – Národní 15, Praha 1

Termín nástupu: Dohodou

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".