Volné pracovní místo  Finanční účetní s AJ/NJ, Jihlavsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-11-202950. Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti na Jihlavsku.<br/>
<br/>Využijte příležitosti a zúčastněte se výběrového řízení na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ! <br/>
<br/>NÁPLŇ PRÁCE<br/>
<ul>
<li> Vedení účetnictví výrobního podniku</li>
<li> Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek</li>
<li> Reporting mateřské společnosti</li>
<li> Spolupráce s auditory a daňovými poradci</li>
</ul>

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl mít:<br/>
<ul>
<li> Ekonomické vzdělání </li>
<li> Znalost AJ nebo NJ - schopnost domluvit se </li>
<li> Výborná znalost účetnictví a sestavování účetních závěrek (znalost IFRS výhodou) </li>
<li> Orientace v problematice DPH</li>
<li> Pečlivost a svědomitost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (25 - 40 tis. Kč) </li>
</ul>
<ul>
<li> Perspektivu v prostředí stabilní mezinárodní firmy</li>
<li> Prémie po zkušební době </li>
<li> Odborný profesní růst </li>
<li> Závodní stravování </li>
<li> Vzdělávací systém - jazykové kurzy AJ + NJ</li>
</ul>