Volné pracovní místo  FINANČNÍ ÚČETNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Lovosicku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • účtování dodavatelů, zásob, majetku, bank, skladů atd.
  • práce s informačním softwarem

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • praxi na pozici finanční účetní min. 5 let podmínkou
  • min. základní znalost AJ
  • znalost práce na PC (Office, Excel,...)
  • analytický schopnosti, pečlivost, spolehlivost
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení (závislé na délce praxe)
  • příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na vzdělávání, rekreaci, sport, kulturu, ...
  • příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • další systém zaměstnaneckých benefitů

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: Lovosicko
Možnost nástupu: ihned, příp. dohodou

V případě zájmu vyplňte své údaje pomocí volby "odpovědět".