Volné pracovní místo  Finanční účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Popis pracovní nabídky

Finanční účetní

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za řízení a účtování investičního majetku
  • Účtování na všechny účty účtové osnovy
  • Zodpovědnost za měsíční uzávěrku
  • Příprava podkladů pro měsíční reporting
  • Příprava podkladů pro auditory společnosti

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ nejlépe ekonomického zaměření
  • 1 rok praxe v oboru (finanční oddělení, controlling, finanční audit)
  • Znalost českých daňových zákonů, IFRS výhodou
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

Vhodnému kandidátovi nabízíme:

  • Prostřední silné mezinárodní společnosti
  • Systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci podniku a koncernu
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příjemné moderní pracoviště
  • Podpora při relokaci, příspěvek na dojíždění

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".