Volné pracovní místo Finanční účetní

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Královéhradecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

  • Náplň práce
  • Kompletní zpracování účetnictví
  • Zpracování uzávěrek
  • Vedení evidence majetku
  • Inventarizace účtů a saldokont

Hledáme novou posilu do týmu stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu, která poskytuje služby v oblasti účetnictví a mzdové agendy.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou ekonomického směru
  • Znalost účetnictví (resp. podvojného účetnictví)
  • Praxe ve vedení účetnictví , zkušenost 2– 3 roky vítána
  • Orientace v oblasti mzdových předpisů výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Pasivní znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Práce v sehraném týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Možnost nadprůměrného ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích
  • Nástup možný ihned nebo po dohodě