Volné pracovní místo  Firmware Tester - elektro, Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jako Tester pro různé řídící systémy systémy (motory, generátory, atd) budete odpovídat za vysokou kvalitu našeho SW, který budete testovat přímo na reálném HW. Pokud máte vztah k Embedded vývoji, tato pozice se Vám může skutečně líbit. Gró Vaší práce bude identifikace chyb a zajištění kvality a robustnosti našich produktů. Pozice je vhodná i pro juniora.

Náplň práce:
  • Vývoj automatizovaných testů v Pythonu
  • Práce s reálným Hardware při vývoji a spouštění testů
  • Tvorba testovacích scénářů podle zadané specifikace
  • Reporting a dokumentace v anglickém jazyce
  • Práce ve SCRUM teamu

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání - víte, co je elektrický výkon, jak funguje spalovací motor atd.
  • Alespoň základní znalost Pythonu plus nějaký programovací jazyk
  • Zkušenost s automatizovaným testováním vítána
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost domluvy na homeoffice
  • Příspěvek na pojištění
  • Kafeterie
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Stravenky, občerstvení

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!