Volné pracovní místo  Frézař – operátor CNC strojů

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Obsluha CNC frézky v malosériové výrobě. Programování CNC výhodou.

Požadujeme

SOU strojního zaměření, praxi v oboru, schopnost rychlé a přesné orientace v technických výkresech, ochotu pracovat v dvousměnném provozu, manuální zručnost, pečlivost a přesnost.
Kvalifikační předpoklady splňuje také kandidát, který předloží příslušné osvědčení odpovídající profesní kvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací.
Očekáváme Váš zájem učit se nové věci.

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a praxi, zaměstnanecké výhody, perspektivní práci ve stabilní společnosti, pracoviště v Brně Slatině a Líšni.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost HAM-FINAL,s.r.o.
Hlavním předmětem podnikání společnosti je nástrojářství. Výroba a prodej nástrojů s řeznou částí ze slinutého karbidu a cermetu, dále i z jiných progresivních řezných materiálů, jako jsou PKD a CBN pro opracování přesných děr třískovým obráběním.
Náplň činnosti firmy HAM-FINAL ,s.r.o.
  • výstružníky,
  • výhrubníky,
  • vyvrtávací nástroje,
  • kombinované a tvarové nástroje,
  • speciální nástroje na zakázku,
  • nástrojové systémy pro CNC stroje,
  • nástroje s řeznou částí z cermetu, PKD nebo CBN pro třískové obrábění,
  • prodej SK vrtáků a fréz,
  • poradenství v oblasti technologie obrábění.

Místo práce: Brno Slatina a Líšeň

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!