Volné pracovní místo  Frézař CNC ve strojírenství – Kroměříž

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Do prosperující strojírenské firmy, která se zaobírá především výrobou průmyslových nožů a dalších strojírenských dílu pro dřevozpracující a recyklační průmysl, hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, na pozici Frézař CNC ve strojírenství.
Náplň práce:
  • Podíl na výrobě průmyslových nožů
  • Čtení z výkresové dokumentace
  • Obsluha CNC frézovací centra
  • Provádění průběžných kontrolních měření výrobků
  • Zajišťování základní údržby strojů a pracoviště

Požadujeme

  • Zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou
  • Znalost čtení z výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu (Po-Pá)
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • Mzdu až 30 000Kč
  • Zaškolení od zkušených kolegů
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Půlroční a roční prémie
  • Stravenky, obědy ve firemní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní poukázky Edenred