Volné pracovní místo  Frézař - i junior / 1 směna

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 27 000–35 000 Kč / měsíc

Chceš pracovat ve společnosti, kde si svých zaměstnanců váží a firemní kultura je více než přátelská? Máme pro tebe mimořádnou nabídku práce jako obráběč CNC - obsluha stroje na 1 směnu!
Pokud Tě lákají benefity jako 5 týdnů dovolené či bezstresové pracovní prostředí se SKVĚLÝM ŠÉFEM a s čtvrtletními prémiemi, tak se nám neváhej ozvat :)

Náplň práce:
  • práce na CNC stroji (soustruh, frézka,...)
  • základní programování stroje / pokud umíš programovat, je to výhoda - pokud ne, tak Tě zaučíme.
  • práce s výkresovou dokumentací
  • práce na PC
  • práce s měřidly
  • 1 směna

Požadujeme

  • min. vyučen
  • praxe alespoň 1 rok na CNC stroji z výrobní společnosti
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • výhodou: znalost programování v ŘS Haidenhain
  • výhodou: jeřábnický, vazačský průkaz
  • samostatnost, přátelské jednání, aby si zapadl do našeho kolektivu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • parkoviště přímo ve společnosti
  • uvolněná pracovní atmosféra (možnost kávy, občerstvení...)
  • firemní, kulturní akce
  • čtvrtletní prémie
  • docházkový bonus 1000 Kč
  • příspěvek na stravování

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Frézař - i junior / 1 směna?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Čechová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Frézař - i junior / 1 směna

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.