Volné pracovní místo  Frézař (od 23.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Stabilní společnost se zajímavým strojním vybavením přijme do výroby posilu na pozici Frézař.

Náplň práce:

  • příprava a obrábění materiálu dle výkresové dokumentace, kusová výroba
  • obsluha CNC frézky
  • kontrola vyrobených kusů
  • práce se systémem Heidenhain

Požadujeme

  • vzdělání v oboru
  • minimálně 3 roky praxe jako frézař v kusové, příp. malosériové výrobě
  • znalost systému Heidenhain
  • spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání u firmy s významnými zakázkami
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • 4 týdny dovolené
  • pracoviště: Prostějovsko

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.