Volné pracovní místo  FRONTEND REACT Vývojář (bez AJ, HO)

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Hledám zkušeného Frontend vývojáře na hlavní pracovní poměr se smlouvou na neurčito v Brně.
Jedná se o stabilní společnost, díky šťastné ruce při výběru se jim podařilo vybudovat jak kolektiv profesionálů, tak portfolio stálých klientů. Vyvíjí aplikace na zakázku na Java J2EE, aplikační servery, webové / desktop klienty, dále dělají třeba data warehouse pro pojišťovny.

Náplň práce:
  • na starosti budete mít rozvoj nových i stávajících systémů
  • budete spolupracovat s týmem při ladění a testování systémů
  • různorodé projekty, možnost přímo ovlivnit daný produkt
  • práce v technologiích React, Javascript, HTML, CSS
  • práce na HO dle domluvy

Požadujeme

  • komerční zkušenost s projekty v Reactu
  • znalost technologií Javascript, HTML, CSS
  • znalost RestAPI a verzování v Gitu
  • AJ stačí na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • práci na plný úvazek s možností Home Office dle potřeby/domluvy
  • smlouvu na dobu neurčitou ihned
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • firemní notebook a další benefity...

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!