Volné pracovní místo  Frontend vývojář IS a aplikací pro pojišťovnu, React, Praha

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme vývojáře frontendu, který zapadne do týmu! A je to pro nás hodně důležité. Chceme si tě nechat aspoň na tři roky.

Stručně a výstižně: IT, Frontend vývoj, React, špičkový software, fintech, agilní metodika, přátelská atmosféra, pěkné kanceláře, Praha 4 Chodov, IČO

Náplň práce:
  • vývoj frontendu nových informačně-obchodních portálů a aplikací pro sjednávání pojištění
  • aktivní spolupráce s dalšími členy týmu, backend developery i business analytiky
  • práce s lidmi, kteří svůj tým berou jako druhou rodinu
  • práce, která tě bude bavit – soudíme podle sebe, nejsme žádní kravaťáci a do práce chodíme rádi

Požadujeme

  • nejdůležitější jsou zkušenosti s vývojem v TypeScriptu ve frameworku React (alespoň 2-3 roky)
  • chceš vyvíjet nové věci a ne jen předělávat staré kódy
  • láká tě pracovat na softwaru pro finanční sektor
  • velkou výhodou je znalost: React native, E2E testy, Swift, Java, Ruby, Shell Script

Nabízíme

  • jsme silná a rychle rostoucí společnost s českým vedením i kapitálem
  • nejsme korporace – promluvit si se šéfem u kafe je u nás normální stav
  • flexibilita a homeoffice – plán a rozložení pracovní doby je na tobě
  • šance podílet se na inovaci a kultivaci českého finančního trhu
  • jistota dlouhodobé spolupráce (min. 3 roky)

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Frontend vývojář IS a aplikací pro pojišťovnu, React, Praha?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Frontend vývojář IS a aplikací pro pojišťovnu, React, Praha

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.