Volné pracovní místo  Full stack - JavaScript Vývojář

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 42 000–55 000 Kč / měsíc

Do naší ryze české společnosti hledáme pro tým programátorů nového kolegu na pozici Full stack JavaScript Developera. Hledáme nadšence do webových technologií, který sleduje nové technologické a rád je převádí do praxe, aby jeho práce i výsledek byly co nejvíce efektivní. Pokud je navíc matematika pro tebe jasnou a přehlednou disciplínou, určitě se u nás jen tak neztratíš.

Náplň práce:
  • rozšiřování stávajících funkcí v softwaru pro optimalizaci dodavatelských řetězců
  • úprava a tvorba uživatelského rozhraní stávajícího produktu
  • vývoj Single Page, webových a SCM aplikací
  • výběr nejvhodnější platformy pro daný projekt
  • průběžná údržba kódu a optimalizace
  • komunikace s ostatními vývojáři
  • práce s technickou dokumentací
  • práce s databázemi

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT či jiný relevantní
  • zkušenost s JavaScriptem (OOP)
  • znalost Node.JS
  • znalost frameworku React nebo Vue.JS
  • praxe s knihovnou Bootstrap či jinou
  • znalost HTML, CSS
  • aktivní zájem o nové technologie
  • výhodou komunikativní angličtina
  • výhodou znalost PHP, C#, .NET

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení s bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost homeoffice
  • firemní notebook a telefon
  • sick days
  • stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity
  • penzijní připojištění/životní pojištění
  • výuka cizích jazyků a odborné kurzy
  • práce na HPP

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Full stack - JavaScript Vývojář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Full stack - JavaScript Vývojář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.