Volné pracovní místo FYZIOTERAPEUT - ZAJÍMAVÉ BENEFITY!

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucký kraj, Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Jste absolventem oboru Fyzioterapie? Rádi byste se v tomto oboru uplatnili? Chcete se stát součástí týmu odborníků, kteří jsou pro svou práci nadšení?

Moderní soukromá společnost poskytující kvalitní péči v oblasti rehabilitace hledá do svých řad právě Vás, a to na pozici:

FYZIOTERAPEUT * Poskytování péče klientům

  • Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie

  • Poradenství pacientům v průběhu terapie

  • Práce v moderním prostředí společnosti

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru Fyzioterapie

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta

  • Znalost Vojtovy metody VÝHODOU

  • Znalost Kabatovy metody VÝHODOU

  • Zručnost a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Stabilní práce na HPP

  • Odpovídající platové ohodnocení

  • Pružná pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu a další

  • Hledáme fyzioterapeuty do těchto regionů: Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Podobné nabídky práce

Fyzioterapeut/ka
Do našeho týmu přijmeme zkušeného pracovníka na pozici fyzioterapeut / fyzioterapeutka. Požadujeme: - VOŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie - komunikační znalosti a dovednosti - profesionální přístup ke klientům - spolehlivost, odpově ...
Lázně Velké Losiny, s.r.o. Lázeňská 323, Velké Losiny Plný úvazek, Brigády, Brigády
včera
Fyzioterapeut
Pracoviště: Nádražní č.p. 105, Červenka. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Platové podmínky: 19.360 - 29.150 Kč, dle praxe. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Domov pro seniory Červenka, příspěvková organizace Nádražní 105, Červenka Plný úvazek
týden
Náplň práce: - Poskytování specifických činností v souvislosti s udržením nebo obnovením pohybových funkcí a soběstačnosti Požadujeme: - Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění. - Osvědčení k výkonu zdrav ...
Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk Plný úvazek
týden
Fyzioterapeut s osvědčením
Podmínkou pro přijetí je splnění odborné způsobilosti pro výkon profese fyzioterapeuta. Nabízíme práci v příjemném kolektivu na špičkově vybaveném pracovišti. Možnost volby pracovní doby. ov. 16.2.
REMYOS s.r.o. Nemocniční 945, Vsetín Plný úvazek
týden
Fyzioterapeuti
FYZIOTERAPEUTI Možnost prodloužení doby určité Zaměstnavatel neuvedl mzdu Požadujeme: vzdělání v oboru (možno také zdravotnické vzdělání doplněné kurzy a dalšími formami doplňujícího a rozšiřujícího vzdělávání),praxe v oboru výhod ...
Diakonie ČCE - středisko Vsetín Ohrada 1864, Vsetín Plný úvazek
Nástup ihned. Vzdělání v oboru, bez odborného dohledu. Výhody: stravování. Mzdové podmínky od 18 000,- Kč + odměny. Možnost ubytování. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Interna Zábřeh s.r.o. Jiráskova 123/24, Zábřeh Plný úvazek