Volné pracovní místo  GLOBÁLNÍ IT SPECIALISTA|OPERAČNÍ INŽENÝR|IT INFRASTRUKTURA|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-199671. Hledáme někoho kdo má zkušenosti s řízením IT infrastruktury, má zkušenosti v oblasti IT rozvoje a nezalekne se pracovat na pozici, která má globální měřítko.<br/>
<br/>Společnost s pobočkami po celém světe, právě nyní hledá vhodné kandidáty na pozici "GLOBÁLNÍ IT SPECIALISTA|OPERAČNÍ INŽENÝR|IT INFRASTRUKTURA|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> odpovědnost a dohled nad globální IT infrastrukturou</li>
<li> správa uložišť, serverů, zálohování/obnovení a databází v rámci celého světa (podpora 7 x 24)</li>
<li> spolupráce na tvorbě strategie pro řízení datových center a hostingových řešení</li>
<li> dohled nad plnění IT rozpočtu</li>
<li> zajištění dostupnosti servisu, podpory a databázového výkonu</li>
<li> správa globálního řešení zálohování/obnovení dat</li>
<li> podpora disaster recovery pro všechny aplikace, datová centra a vzdálené přístupy</li>
<li> podpora na globální a lokální úrovni při požadavcích a aktivitách</li>
<li> podpora pro řešení v oblasti virtualizace a cloud služeb</li>
<li> stabilizace IT prostředí v oblasti síťových služeb a provozních procesů</li>
<li> komunikace a spolupráce s IT partnery a obchodními týmy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2/C1) - denní komunikace</li>
<li> zkušenosti v oblasti Visio, Excel, PowerPoint, Word</li>
<li> zkušenosti v oblasti nastavování IT strategie</li>
<li> CCNA, CCNP, CCNE a Microsoft certifikace</li>
<li> zkušenosti v oblasti rozvoje IT (sítě, infrastruktura, technologie, servis)</li>
<li> ochota pracovat v provozu 24x7x365</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost dalšího kariérního růstu</li>
</ul>