Volné pracovní místo  Globální Lean specialista (AJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Řídit a implementovat LEAN aktivity v oblasti Suppy Chain Managementu
Spolupracovat a podporovat ostatní pobočky koncernu (Německo, Mexiko, Čína, Rumunsko, ČR)
Zodpovídat za vytváření logistických standardů a procesů na globální úrovni
Mít na starost hloubkové analýzy procesů dodavatelů
Eliminovat formy plýtvání
Vést LEAN workshopy a aktivity
Sledovat KPI a měřit efektivitu Lean aktivit
Organizovat školení štíhlé výroby

Požadujeme

Máte již zkušenosti v oblasti štíhlé výroby a rádi byste je zúročili na globální úrovni? Na Třebíčsko hledáme posilu pro rozvoj několika zahraničních poboček koncernu. Nutná aktivní angličtina (min.B2). Mzda 60-80 tis. Kč 13x ročně + odměny, smlouva na neurčito, home office, plno příspěvků.

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zázemí stabilní společnosti s moderní atmosférou
Nástupní plat ca. 60-80 tis. Kč hrubého + odměny
13.plat
Roční prémie (až 24 000 Kč ročně)
5 týdnů dovolené
PS na dobu neurčitou
Možnost Home Office
Věrnostní prémie
Příspěvek na stravu (až 2 300 Kč čistého měsíčně)
Příspěvky na jazykové vzdělání (až 12 000 Kč ročně)
Příplatky za znalost cizích jazyků (úroveň B1- 500 Kč měsíčně, B2-1000 Kč měsíčně)
příspěvek na penzijní připojištění (6 000 Kč ročně)
další benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů apod.)
Firemní akce
Místo výkonu práce: Třebíč

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova nebo převážně pracovat z domova.

Jiná sdělení

LÁKÁ VÁS TATO NEVŠEDNÍ NABÍDKA? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!