Volné pracovní místo  Grafický designér sportovní obuvi

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná mezinárodní společnost působící v oblasti sportovního textilu a obuvi hledá do svého týmu vhodné a mimořádně schopné kandidáty/ky na pozici „Grafický designér sportovní obuvi“.

Náplň práce:
  • návrhy barevných kombinací pro sportovní obuv
  • návrhy potisků, výšivek pro sportovní obuv
  • grafické návrhy kartonů, krabic pro sportovní obuv

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • znalost technologií potisku textilií a úsní výhodou
  • znalost práce v Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  • komunikativní znalost AJ
  • kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost
  • kladný vztah ke sportu

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • zázemí velké mezinárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • firemní vzdělávání (odborné i jazykové)
  • příspěvek na stravné
  • benefity v oblasti sportovního vyžití (volné vstupy do fitness apod.)
  • výrazné slevy na zboží

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha 5
Mzda: dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".