Volné pracovní místo  Grafik / grafička

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro zavedenou reklamní agenturu nabízející svým zákazníkům kompletní servis v oboru reklamních služeb již 15 let hledáme grafika/grafičku na níže specifikovanou pozici:

Název pozice:
Grafik

Typ poměru:
dlouhodobý pracovní poměr

Náplň práce zaměstnance:
  • kreativní návrhy tištěných a elektronických formátů
  • zlom a sazba tiskovin
  • předtisková příprava
  • příprava elektronických interaktivních publikací
  • správa obsahu www stránek a návrhy

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost práce v grafických programech: Adobe Illustrator Adobe InDesign Adobe Photoshop znalost Flash a Adobe Premiere výhodou
  • znalost 3D software jako Cinema 4D apod. výhodou.
  • základní znalost HTML výhodou
  • přehled v problematice tiskové grafiky a přípravy pro tisk
  • znalost AJ - základní
  • kreativní schopnosti pečlivost spolehlivost samostatnost odpovědnost
  • výtvarné dovednosti (kreslení) výhodou

Nabízíme zaměstnanci:
  • odpovídající ohodnocení
  • kreativní různorodou a odpovědnou práci
  • možnost osobního růstu
  • mladý pracovní kolektiv

V případě že Vás tato pozice zaujala neváhejte mne kontaktovat pomocí volby "odpovědět" a jako součást zašlete strukturovaný životopis s vypsanými dovednostmi a mírou jejich znalosti. Na přiložené reference vypovídající o Vašich pracovních zkušenostech bude brán zřetel.