Volné pracovní místo  Grafik

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a prodejem LED osvětlení, hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení marketingu na pozici Grafik.

Vaše náplň práce:

  • Vytváření bannerů pro WEB a online marketing
  • Tvorba katalogů, design obalů a letáků
  • Vytváření POS materiálů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s grafickým programy Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator) podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová komunikace se zahraničím)
  • Samostatnost
  • Kreativitu
  • Pracovitost
  • Týmového ducha

Nabízíme:

  • Práci v dynamicky rozvíjející se společnosti s 12-ti letou tradicí v oboru LED osvětlení
  • Možnost osobního rozvoje – odborné vzdělávání hrazené firmou
  • Práce na HPP/IČO
  • Finanční ohodnocení 40 – 45 000 Kč (dle získané praxe a zkušeností)
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Pracovní doba po – čt 7:30 – 16:30 hod., pá 7:30 – 14:00 hod.
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Vestec u Prahy (parkování zdarma přímo u kanceláře)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Vhodné pro

Absolventy.