Volné pracovní místo  GRAFIK/DTP SAZEČ - ref. č. S 201

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem dárkových předmětů, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Grafik DTP.

Náplň práce:
  • Příprava dat pro tisk a výrobu upoutávek
  • Návrhy a tvorba letáků
  • Návrh a zpracování podkladů k tisku etiket a tech. informací k produktům
  • Příprava pro digitální nátisky - cromalín atd.
  • Tvorba katalogů, nabídkových listů a propagačních materiálů
  • Tvorba maket a návrhů (spolupráce s technickým redaktorem)
  • Práce na plotru
  • Zpracování zakázek a jejich výřez na řezacím plotru
  • Archivace a správa dat

Pracoviště: Šlapanice
Nástup: nejpozději srpen 2013

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru
  • znalost programů v balíčku Adobe: Illustrator, Photoshop, Indesign, Acrobat, podmínkou
  • praxe výhodou, ale pozice je vhodná i pro šikovné absolventy
  • spolehlivost, pečlivost, preciznost a samostatnost

Nabízíme

  • pracovní poměr na 4 roky (zástup za mateřskou dovolenou)
  • práci v zajímavé a kreativní firmě
  • odpovídající platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".