Volné pracovní místo  GROUP LEADER – Quality / Manufacturing

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme vůdčí osobu se schopností mentorovat a motivovat tým. Velkou částí Vašich činností bude vedení projektů a týmů, které pracují na zavádění nových výrobků a jejich optimalizaci. Součástí náplně práce je také zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů. Proto je důležité, aby jste měl/a alespoň základní představu o nástrojích a technologiích procesního řízení. Komunikativní znalost angličtiny je samozřejností.

Lokalita: Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský kraj - okres Nový Jičín

Zaměstnavatel: Výrobní společnost s dlouholetou tradicí a silným postavením na trhu automobilového průmyslu.

Pracovní náplň:

Vedení a motivace pracovního týmu Q/M (zákaznická, procesní kvalita, plánování výrobních procesů, zvyšování kvalifikace OP/MP ve skupině)
Zavádění nových výrobků do sériové výroby a jejich následné optimalizace
Zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků
Reporting výsledků kvality BT uvnitř i vně závodu
Kontrola vedení projektu dle CAP0602001-01 (zavádění, série)
Komunikace se zákazníkem – reklamace, audity, certifikace
Péče o aktuální data v SAPu, tvorba a aktualizace procesní FMEA
Zodpovědnost za technologie výrobních procesů, kapacitní plánování, plánování investic, kalkulace výrobních a testovacích časů.
Podílení se na nákladovém řízení střediska a zlepšování profitability výrobku

Požadujeme

Vzdělání technického zaměření, min. 2 roky praxe na obdobné pozici
Zkušenosti s vedením projektů/týmu
Znalost problematiky automobilového průmyslu výhodou
Schopnost mentorovat a motivovat tým
Dovednost efektivně stanovovat priority a pracovat s informacemi
Technické myšlení, prezentační a komunikační dovednosti.
Znalost AJ na komunikativní úrovni
základní znalost SAPu a nástrojů FMEA

Nabízíme

Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny
Přístup k nejnovějším technologiím
Příležitost pro rozvoj a kariérový růst
Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".