Volné pracovní místo  HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU #3724256

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní společnost působící ve farmaceutické výrobě, kandidáty/kandidátky na pozici:

HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU

Popis pozice / Náplň práce:
  • Organizace projektové dokumentace pro výstavbu a rekonstrukci farmaceutických společností
  • Plánování projektových prací a příprava specifikace pro jejich navrhování
  • Kontrola nad vývojem řízení a realizací návrhu a technické dokumentace
  • Koordinace práce inženýrů, designérů a designových subdodavatelům
  • Komunikace se zákazníkem o technických otázkách
  • Vyjednávání se subdodavatelem

Požadujeme

Náš klient požaduje:
  • VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Praxi v projekční činnosti jako stavební inženýr
  • Znalost práce na PC: Microsoft Office, AutoCAD podmínkou
  • Znalost normativních a právních dokumentů
  • Ochotu pracovat na rozsáhlých projektech v zahraničí
  • Pokročilá znalost ruského a anglického jazyka podmínkou

Nabízíme

Náš klient nabízí:
  • Výborné mzdové podmínky v závislosti na zkušenostech
  • Velice zajímavou práci na zahraničních projektech
  • Osobní účast na rozvoji a prosperitě firmy
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky a další rozsáhlé zaměstnanecké výhody
  • Místo výkonu práce: Praha, Rusko
  • Možný nástup ihned či dohodou

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.