Volné pracovní místo  Hlavní inženýr projektu - Praha

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, českou výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní inženýr projektu.

Náplň práce:
  • koordinace, řízení a kontrola projekční práce (vč. externích dodavatelů)
  • návrhy změn technického řešení za účelem úspor
  • styčná osoba v technických záležitostech projektu
  • garance procesu technického změnového řízení včetně přenosu vyplývajích informací ostatním členům týmu
  • schvalování souladu nákupních smluv s technickými podmínkami objednatele, zajišťování přenosu relevantních technických podmínek do subdodavatelských smluv

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxi minimálně 7 let v oboru energetiky nebo teplárenství
  • minimálně 3 roky zkušenosti s vedením menšího týmu
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • znalost práce na PC - MS Office, tvorba výkresové dokumentace v AutoCAD v.2002 a vyšší
  • znalost zásad návrhu dispozičního řešení spojovacího potrubí a jeho uložení do stavby
  • znalost principů pevnostně dilatačních výpočtů spojovacího potrubí
  • znalost základních výrobkových norem pro návrh a výrobu spojovacího potrubí v oboru energetiky a teplárenství

Nabízíme

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • prostor pro růst, iniciativu a seberealizaci
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat

Pracoviště: Praha
Nástup : ihned nebo dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".