Volné pracovní místo  HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro společnost zabývající se výstavbou a rekonstrukcí zdrojů pro výrobu tepla a elektrické energie hledáme kandidáty se zkušenostmi v oboru na pozici Hlavní inženýr projektu:

Náplň práce:
  • řízení kolektivu projektantů a subdodavatelů projektu na realizačních zakázkách společnosti v oblasti energetiky (teplárenské bloky s turbínami o výkonu 1-20 MWe, odsíření elektráren soustavy CZT)
  • tvorba technických podmínek řešení zakázky, spolupráce s manažerem zakázky na harmonogramu a na tvorbě smluv se zákazníkem i subdodavatelem
  • podpora obstarávání při realizaci zakázek, aktivní účast při zajišťování autorského dozoru při výstavbě a při zprovoznění díla
  • odpovědnost za kvalitu a výsledek realizovaného projektu

Požadujeme

  • VŠ strojní/stavební v oboru energetiky
  • Praxi v projektování technologických celků v oblasti energetiky min. 5 let
  • Zkušenosti s vedením týmu projektantů na realizovaných zakázkách
  • Znalost práce na PC: Windows, Office, AutoCAD (INVENTOR)
  • ŘP sk. B
  • Systematický přístup
  • Důslednost
  • Schopnost samostatného jednání
  • Organizační a řídící schopnosti
  • Praxe v oboru podmínkou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Profesionální tým odborníků
  • Spolupráci se zahraničními firmami
  • Zvyšování kvalifikace
  • Výhodné platové podmínky
  • Motivační systém vázaný na výsledek zakázky

Jiná sdělení

Nástup: dohodou

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".