Volné pracovní místo  HLAVNÍ MISTR | AUTOMOTIVE | AUTOMATIZOVANÉ PRACOVIŠTĚ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 10-30-254378. Pro mezinárodní automotive společnost, která se zabývá obráběním kovů, obsazujeme pozici vedoucího provozu.<br/>
<br/>Staňte se VEDOUCÍM PROVOZU na moderním automatizovaném pracovišti, které disponuje velkým počtem průmyslových robotů.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Vedení a motivace zaměstnanců</li>
<li> Delegace práce na 4 směnové mistry</li>
<li> Dohled nad dodržováním norem ISO/TS a VDA</li>
<li> Podílet se na bezproblémovém chodu výroby</li>
<li> Účastnit se pravidelných porad managementu</li>
<li> Komunikovat s dodavateli a zákazníky</li>
<li> Podílet se na plánování výroby</li>
<li> Spolupracovat s ostatními odděleními společnosti na modernizaci a automatizaci pracovišť</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Ukončené středoškolské vzdělání technického směru </li>
<li> Znalost norem v automotive ISO/TS, VDA</li>
<li> Zkušenosti z automotive výroby</li>
<li> Zkušenosti s obráběním kovů jsou výhodou</li>
<li> Schopnost vést a motivovat zaměstnance</li>
<li> Německý jazyk na komunikativní úrovni, anglický jazyk výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Příspěvek na stravování</li>
<li> Flexibilní pracovní doba</li>
<li> Jazykové vzdělávání (anglický a německý jazyk)</li>
<li> Výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich blízké</li>
<li> Penzijní připojištění</li>
<li> Vzdělávací kurzy</li>
<li> Firemní akce</li>
<li> Flexipassy</li>
</ul>