Volné pracovní místo  Hlavní technolog výroby

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro společnost zabývající se výrobou a opracováním technických materiálů hledáme vhodné uchazeče na pozici: "Hlavní technolog výroby".

Náplň práce:
  • odborné řízení a zodpovědnost za činnost oddělení přípravy výroby a oddělení kalkulací
  • vedení a zodpovědnost za oddělení programátorů NC strojů
  • vytváření a zodpovědnost za správnost technologických postupů pro výrobu, podílení se na jejich kontrole a dodržování
  • spolupráce s pracovníky kontroly jakosti a s vedoucím výroby
  • vytváření a aktualizace kalkulací výrobků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • alespoň základní znalost NJ nebo AJ
  • analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, svědomitost
  • komunikační a organizační schopnosti, rozhodnost, flexibilitu
  • zvládání stresových situací
  • znalost výkresové dokumentace, práce s MS Office, grafické programy výhodou
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení (dohodou dle zkušeností)
  • firemní benefity (roční odměny, prémie dle výsledků, stravenky)
  • zázemí stabilní firmy s dobrou pozicí na trhu
  • předpoklad dlouholetého setrvání u firmy
  • příjemné pracovní prostředí

Pracoviště: Praha 10

Nástup: ihned !!!

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".