Volné pracovní místo  Hlavní účetní 50 000 - 65 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte zkušenosti s vedením účetnictví ve výrobní společnosti? Mluvíte anglicky? Chcete získat zajímavou příležitost v moderní a stabilní firmě? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • Vedení účetního týmu 4 lidí, koordinace aktivit a motivace podřízených
  • Tvorba měsíčních závěrek, reporting
  • Zajištění správného účetnictví a spolupráce s auditory (interní i externí audity)
  • Schvalování a podávání daní
  • Vylepšování procesů, mezinárodní spolupráce
  • Zpracování účetních dokladů
  • Kontrola došlých tuzemských a zahraničních materiálových faktur
  • Správa dlouhodobého majetku
  • Znalost českých účetních standardů
  • Praxe s US GAAP účetními standardy a postupy
  • Vytváření reportů, koordinace a podpora vnějších i vnitřních auditů
  • Vedení knihy jízd, inventarizace

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici nejméně 4 roky
  • Výbornou znalost účetních zásad (místní a IFRS)
  • Dobrou znalost daňové legislativy
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a flexibilitu
  • Přesnost a time management
  • Zkušenosti v oblasti řízení lidí
  • Výbornou znalost MS Excel, Word, Lotus Notes
  • Zkušenosti s informačním systémem SAP / MOVEX nebo podobně je výhoda
  • Aktivní angličtina - komunikativní úroveň

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Benefity (stravenky, dovolená navíc aj.)

Jiná sdělení

nástup: ihned