Volné pracovní místo  Hlavní účetní - Praha východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní spediční a zasilatelskou firmu se sídlem v Jažlovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Hlavní účetní.

Náplň práce:
  • vedení účetnictví společnosti
  • vedení agendy DPH
  • participace na ostatních daňových přiznáních (s výjimkou DPFO)
  • jednání s externím zpracovatelem mzdové agendy
  • jednání s finančím úřadem, auditorem

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxi 5 let
  • schopnost vést učetnictví středně velké společnosti z oblasti spedice
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, pečlivost, přesnost, zodpovědnost
  • ochotu k týmové spolupráci

Nabízíme

  • zázemí zavedené společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • doprava do/ze zaměstnání zdarma (metro Opatov)
  • přátelský kolektiv

Nástup: ihned (příp. dohodou, nejpozději však v průběhu 04/2008)
Lokalita: Jažlovice u Prahy
Plat: 35 000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".