Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ (se znalostí slovenského účetnictví)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho klienta, rozrůstající se společnost zabývající se obchodováním s elektrickou energií a zemním plynem, hledáme vhodné kandidáty na pozici

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:
  • Vedení účetnictví společnosti podle předpisů jak Slovenské, tak České republiky (společnost má pobočky v ČR i SR)
  • Metodické a manažerské vedení týmu 4 – 6 účetních
  • Zodpovědnost za zpracování účetních závěrek
  • Spolupráce s účetním a daňovým auditorem
  • Zodpovědnost za měsíční výkaznictví
  • Zodpovědnost za zpracování daňových přiznání

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost slovenských a českých zákonů a novelizací – o účetnictví, dani z příjmu, DPH atd. (ideálně znalost české i slovenské legislativy, znalost slovenské legislativy však výhradní PODMÍNKOU)
  • Praxe ve vedení podvojného účetnictví společnosti minimálně 5 let
  • Samostatnost, preciznost, důslednost, spolehlivost, dobré analytické myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost vést tým
  • Ochota nést zodpovědnost
  • Znalost práce na PC - účetních programy (Hellios výhodou), MS Office

Nabízíme

  • Zázemí stabilní solidní expandující společnosti
  • Zajímavou zodpovědnou práci
  • Podmínky pro odborný a profesní rozvoj
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: OSTRAVA (případně TŘINEC – v případě potřeby ze strany zaměstnance)

Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".