Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ - zajímavý plat + benefity

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • Kompletní vedení účetnictví dle US GAAP a ČÚS
  • Zodpovědnost za zpracování měsíčních, ročních závěrek
  • Kompletní příprava na externí účetní a daňový audit
  • Koordinace účetních procesů ve spolupráci se SSC
  • Správa investičního majetku společnosti
  • Zpracování a zodpovědnost za přiznání k DPH, kontrolní hlášení aj.

Očekáváme
  • Znalost zákona o účetnictví
  • Znalost zákona o dani z příjmu, DPH
  • Znalost US GAAP
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Znalost AJ slovem i písmem

Nabízíme
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Hrazené jazykové kurzy
  • Dotované stravování
  • Bonusy dle plnění cílů
  • Volno nad rámec ZP
  • Příjemné pracovní prostředí aj.