Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Obchodní společnost hledá do svého týmu schopné kandidáty na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce:
  • kompletní zodpovědnost za celkové fungování finančního oddělení
  • koordinace, vedení a rozvoj účetního oddělení (4-5 lidí)
  • sestavování měsíčních a ročních uzávěrek v souladu s platnou legislativou a účetními standardy a předpisy
  • inventarizace majetku, materiálů a finančních prostředků
  • vedení uzávěrkových a rozvahových účtů, dohled nad všemi aktivitami účetního odd.
  • kontrola účetnictví, kontrola zaúčtování nestandardních účetních operací
  • rozvoj a údržba účetních systémů a systémů interních kontrol
  • příprava vstupů po zapracování DHP, příprava DPH
  • komunikace s daňovými poradci, auditory, bankami a ostatními úřady
  • příprava a podpora při organizaci auditu, příprava dokumentů pro audit

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • 3-4 roky praxe na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • analytické schopnosti, zodpovědnost
  • schopnost vést kolektiv a dále ho rozvíjet, týmové myšlení
  • preciznost, přesnost, flexibilitu
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook; PowerPoint, Internet, orientaci v účetních programech)
  • orientaci v legislativě ČR a SR
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zaměstnanecké výhody
  • další vzdělávání
  • po odpracovaném roce penzijní připojištění
  • nadstandardní platové ohodnocení + bonusy

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 5
Mzda: nadstandardní platové ohodnocení + bonusy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".