Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou společnost působící v oblasti asistenčních služeb, hledáme kandidáta na pozici Hlavní účetní.
Náplň práce:
  • koordinace týmu cca 5ti účetních
  • řešení i personálních činností v týmu ve spolupráci s personalistkou
  • zodpovědnost za daně, výkazy, audit, závěrky v rámci akciové společnosti
  • práce s info systémem
  • zastřešování celého účetnictví firmy
  • asistentka k ruce
  • prostor k samostatnému rozhodování

Požadujeme

  • SŠ / VŠ ekonomického směru
  • praxe na pozici hlavní účetní min. 5 let
  • schopnost řízení kolektivu
  • komunikativnost, rozhodnost
  • znalost PC (Excel, informační systémy)
  • velkou výhodou je praxe ve firmě zajišťující služby

Nabízíme

  • nástup ihned nebo do 14ti dnů
  • nástupní plat cca 35.000,- Kč po zapracování navýšení (cca 40.000,- Kč)
  • možnost profesního růstu
  • stabilní zázemí ve velké společnosti, příjemný kolektiv
  • týden dovolené navíc
  • možnost domluvy ohledně dovolené v létě během zkušební doby